Oslavy 100 let proběhnou v roce 2022/2023

Vážení absolventi a vážení přátelé gymnázia,

v roce 2020 uplynulo 100 let od založení gymnázia a také 90 let od jeho existence v budově na Slovanském náměstí.

V minulém období nebyla pro oslavy vhodná konstelace. V dalším školním roce se snad již vše vydaří, i když nejdříve na konci letošního června se vyjasní plány na dokončení oprav budovy, které by měly začít o nadcházejících letních prázdninách. Přesto jsme se rozhodli oslavy již dále neodkládat a realizovat je tedy ve školním roce 2022/23. Plán oslav je následující:

Pátek 7. 10. 2022

14-19 hod. Den otevřených dveří, prohlídka školy

20.00 hod. Koncert: Hradišťan a Jiří Pavlica (host školní sbor, křest almanachu) v kulturním centru Semilasso

Sobota 8. 10. 2022

9-14 hod. Den otevřených dveří, prohlídka školy

14-22 hod. Setkání absolventů a prof. sboru, třídní srazy v kulturním centru Semilasso

(Poznámka: rezervace míst pro třídní srazy přes email sekretariat@gymnaslo.cz)

Sobota 1. 4. 2023

Společenský ples gymnázia 100 x kolem Slunce (Boby centrum)

(Poznámka: lístky na původní ples 14. 3. 2020 nebudou platit, více indormací na sekretariat@gymnaslo.cz).

Červen 2023

Hudební festival "Slovaňák na Slovaňáku" (proběhne v parku na Slovanském náměstí, datum bude upřesněno)

Sponzorská pomoc

Budeme rádi za jakoukoliv sponzorskou pomoc. Rozpočet školy je i vzhledem k současné situaci velmi omezený a výhledy nejsou nikterak příznivé...

Sponzorská pomoc při zabezpečení oslav může vypadat následovně:

a) přímý finanční příspěvek na oslavy

pokud nám chcete přispět na náklady oslav, pak pro tyto účely byl zřízen spolek:

název: Spolek 100 let Slovaňáku,

IČ: 086 83 328, zapsaný ve spolkovém rejstříku vedeným Krajským soudem v Brně, vložka L26404.

číslo účtu: 2401729344/2010

Na tento účet můžete poukázat jakýkoliv finanční obnos, který bude zaúčtován jako dar. Pokud budete chtít vyhotovit darovací smlouvu, obraťte se prosím emailem na adresu: red@gymnaslo.cz, popř. telefonicky na ředitele školy Mgr. Dalibora Kotta, telefon: 737 284 932.

b) finanční pomoc na oslavy formou umístění reklamy

je možné přispět na náklady oslav zakoupením reklamy na některé z pořádaných akcí, například na plese školy v Bobycentru, na festivalu Slovaňák na Slovaňáku, na vystoupení hudební skupiny Hradišťan (kde jako host vystoupí i náš pěvecký sbor).

Pro dojednání konkrétních podmínek prosím kontaktujte zástupce ředitele školy Mgr. Tomáše Sargánka: email: sarganek@gymnaslo.cz.

c) pomoc se zabezpečením některé konkrétní akce

můžete si ze seznamu akcí vybrat některou konkrétní akci (se kterou máte zkušenosti, např. pracovní nebo která se vám líbí apod.) a pomocí s její organizací, s nákupem materiálů na tuto akci apod. Pokud vás oslovila tato možnost, kontaktujte prosím vedoucího organizačního týmu Mgr. Tomáše Sargánka na emailu sarganek@gymnaslo.cz

d) pomoc s financováním některé konkrétní akce

můžete si ze seznamu akcí vybrat některou konkrétní akci (se kterou máte zkušenosti, např. pracovní nebo která se vám líbí apod.) a přispět na ní. Formu finančního příspěvku prosím nejprve projednejte s ředitelem školy Mgr. Daliborem Kottem: email: red@gymnaslo.cz, telefon: 737 284 932.

ZA JAKOUKOLI FORMU SPONZORSKÉ POMOCI DĚKUJEME.

Děkujeme Vám všem za dosavadní podporu, omlouváme se za případné komplikace způsobené přesunutím oslav. Budeme se na vás těšit. Nové termíny a informace k oslavám můžete sledovat na webu školy a již brzy také na www.slovanak100.cz

(aktualizováno 9. 6. 2022)