EUROREBUS - chybělo jen zlato

V neděli 30. 3. 2014 se v moderním prostředí bohunického Campusu uskutečnilo regionální kolo 19. ročníku vědomostní geografické soutěže EUROREBUS.

Naši školu vynikajicím způsobem reprezentoval v kategorii družstev tříčlenný tým třídy IV.A ve složení Klára Plačková, Sára Střítežská a Damir Solak. V konečném pořadí obsadilo naše družstvo sříbrný stupínek a bude reprezentovat nejen naše gymnázium v červnovém pražském celostátním finále. Výborného umístění dosáhl také v kategorii jednotlivců Damir Solak, který se umístil na bronzovém stupínku, což opět znamená postup do celostátního kola!

stříbrný tým IV.A

bronzový D. Solak

pohled na soutěžící

Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020
Doučování žáků škol

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

logo MŠMT

logo Next Generation EU

logo NPO

22.2.2022