EUROREBUS - chybělo jen zlato

V neděli 30. 3. 2014 se v moderním prostředí bohunického Campusu uskutečnilo regionální kolo 19. ročníku vědomostní geografické soutěže EUROREBUS.

Naši školu vynikajicím způsobem reprezentoval v kategorii družstev tříčlenný tým třídy IV.A ve složení Klára Plačková, Sára Střítežská a Damir Solak. V konečném pořadí obsadilo naše družstvo sříbrný stupínek a bude reprezentovat nejen naše gymnázium v červnovém pražském celostátním finále. Výborného umístění dosáhl také v kategorii jednotlivců Damir Solak, který se umístil na bronzovém stupínku, což opět znamená postup do celostátního kola!

stříbrný tým IV.A

bronzový D. Solak