Studentská odborná činnost (SOČ)

I v letošním roce je možné zapojit se do soutěže Středoškolská odborná činnost, jejímž cílem je nejen vybádat nové poznatky studiem materiálů, zkoumáním lidské společnosti či různých aspektů její činnosti, prací v laboratoři či v terénu nebo na počítači, ale také je správným způsobem zpracovat a obhájit před odbornou komisí. Všechny potřebné informace o soutěži najdete na www.soc.cz nebo vám je osobně přiblíží vaše učitelka biologie a chemie Iva Kubištová, kterou najdete v kabinetě biologie.  Letošní horkou novinkou je zřízení konzultačních center, na něž upozorňuje tento plakát. Nebojte se a zapojte se!

Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020
Doučování žáků škol

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

logo MŠMT

logo Next Generation EU

logo NPO

22.2.2022