Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci našich žáků,
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace ve spolupráci se spolkem Přátelé Slovaňáku
vás zve na první třídní schůzky v tomto školním roce, které se budou konat
v úterý 11. září 2018
Program:
Program pro první ročníky (tj. třídy I.A, 1.A, 1.B, 1.X):
17.00 hod.:  aula – zákonní zástupci všech čtyř tříd prvních ročníků se shromáždí v aule.
Krátce se představí vedení školy (ředitel + zástupci) a bude představen spolek Přátelé Slovaňáku (předseda spolku + zástupci výboru spolku).
Následuje přesun do tříd, kde proběhne volba člena rady spolku (tj. „třídního důvěrníka).
Ten odchází na schůzku rady spolku (tj. schůzi třídních důvěrníků všech tříd).
Ve třídách budou podány informace od třídních učitelů.
Po návratu třídního důvěrníka tento sdělí informace, které se dozvěděl na schůzce třídních důvěrníků.
Ukončení cca 18.30 hod.
Program pro zbývající třídy (tj. všechny třídy kromě tříd I.A, 1.A, 1.B, 1.X):
(17.30 hod.:  schůzka třídních důvěrníků spolku Přátelé Slovaňáku dle pokynů předsedkyně spolku paní Plchové.)
ze společného setkání třídních důvěrníků.
ukončení cca 18.30 hod.
Žádáme všechny o osobní účast.
Mgr. Dalibor Kott                                                                                           Nataša Plchová
ředitel gymnázia                                                                                            předsedkyně spolku

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci našich žáků,

Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace, ve spolupráci se spolkem Přátelé Slovaňáku vás zve na první třídní schůzky v tomto školním roce, které se budou konat

v úterý 11. září 2018

Program:

Program pro první ročníky (tj. třídy I.A, 1.A, 1.B, 1.X):

Ten odchází na schůzku rady spolku (tj. schůzi třídních důvěrníků všech tříd).

Ve třídách budou podány informace od třídních učitelů.

Ukončení cca 18.30 hod.

Program pro zbývající třídy (tj. všechny třídy kromě tříd I.A, 1.A, 1.B, 1.X):

18.00 hod.: zahájení třídních schůzek ve třídách. Informace sdělí jak třídní učitelé, tak třídní důvěrník po návratu ze společného setkání třídních důvěrníků.

Ukončení cca 18.30 hod.

Žádáme všechny o osobní účast.

Mgr. Dalibor Kott

ředitel gymnázia