… a už je to (zase) tady!

Co je tady???

No přece p o s l e d n í z v o n ě n í !!!!!!!!
A tak se „vyprodanému“ hledišti v parku představili v pátek 27. dubna dopoledne mlčenliví mimové a méně mlčenlivé mimky (4.A), staří Římané a mladé (trochu nelogický přívlastek, ale jiný výraz bych si nedovolil!) Římanky (4.B), sveřepí až děsiví ufouni a půvabné ufounky (4.X) a zvěř všeho druhu: hmyz/hmyzky, obojživelníci/obojživelnice; ptáci/ptačky a rozmanité poddruhy savců a savkyň (VI.A).

Maturanti, přejeme vám (si), abyste se stejnými úsměvy pročítali svoje maturitní vysvědčení!

foto: Tomáš Měšťánek

a už je to (zase) tady!

Co je tady???

No přece p o s l e d n í z v o n ě n í !!!!!!!!

A tak se „vyprodanému“ hledišti v parku představili v pátek

27. dubna dopoledne mlčenliví mimové a méně mlčenlivé mimky (4.A), staří Římané a mladé (trochu nelogický přívlastek, ale jiný výraz bych si nedovolil!) Římanky (4.B), sveřepí děsiví ufouni a půvabné ufounky (4.X) a zvěř všeho druhu: hmyz/hmyzky, obojživelníci/obojživelnice; ptáci/ptačky a rozmanité poddruhy savců a savkyň (VI.A).

foto: Tomáš Měšťánek