Matematický klokan 2011

Soutěž Matematický klokan je mezinárodní. Více se o ní můžete dočíst na www.matematickyklokan.net.

Jedná se o skvělou příležitost, jak prověřit své schopnosti logického uvažování, postřehu a abstrakce, a to vše ve velmi stísněném časovém limitu. V letošním roce se této soutěže zúčastnilo celkem 87 žáků a zde si můžete prohlédnout nejlepší výsledky jednotlivých kategorií.

Kategorie Kadet

V této kategorii soutěží žáci 8. a 9. tříd ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Letos se v této kategorii zúčastnilo 18 žáků.

1. Martin Barák, II.A 83 bodů
  2. Andrej Roštek, I.A 79 bodů
  3. Veronika Lewandowská, II.A 72 bodů

Kategorie Junior

V této kategorii soutěží žáci 1. a 2. ročníků SŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Letos se v této kategorii zúčastnilo 58 žáků.

1. Kateřina Valášková, 2.X 94 bodů
  2. Martina Zeiselová, IV.A 64 bodů
  3. Kristýna Pokorná, 1.X 63 bodů

Kategorie Student

V této kategorii soutěží žáci 3. a 4. ročníků SŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Letos se v této kategorii zúčastnilo 11 žáků.

1. Jakub Kouřil, 4.C 66 bodů
  2. Jiří Oulehla, 4.C 61 bodů
  3. Lukáš Němec, VI.A 58 bodů

Maximální počet bodů, které lze získat, je ve všech kategoriích 120.