Středoškolská odborná činnost

Dne 31.10. 2011 se uskutečnila informační schůzka o Středoškolské odborné činnosti, zúčastnili se jí jak studenti, kteří už Sočku dělají, tak noví zájemci.

Dozvěděli se, jak vybrat téma SOČ, kde a jak sehnat školitele, jak  napsat práci, tedy jaké má mít části, jak obhajovat. Nejdůležitější informací byly termíny – pro letošní školní rok platí, že by měla být práce v rukopise dokončena do konce ledna a dopracována pak se vším všudy, i se svázáním a oponentským posudkem, do 28. února 2012, kdy proběhne Školní kolo SOČ.

Další informace najdete na www.soc.cz nebo u p. prof. I. Kubištové, kabinet biologie.