Středoškolská odborná činnost

Dne 31.10. 2011 se uskutečnila informační schůzka o Středoškolské odborné činnosti, zúčastnili se jí jak studenti, kteří už Sočku dělají, tak noví zájemci.

Dozvěděli se, jak vybrat téma SOČ, kde a jak sehnat školitele, jak  napsat práci, tedy jaké má mít části, jak obhajovat. Nejdůležitější informací byly termíny – pro letošní školní rok platí, že by měla být práce v rukopise dokončena do konce ledna a dopracována pak se vším všudy, i se svázáním a oponentským posudkem, do 28. února 2012, kdy proběhne Školní kolo SOČ.

Další informace najdete na www.soc.cz nebo u p. prof. I. Kubištové, kabinet biologie.

 

Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020
Doučování žáků škol

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

logo MŠMT

logo Next Generation EU

logo NPO

22.2.2022