VÁNOČNÍ VĚDECKÁ SHOW

Vsaď se, že si po chemické show fenomenálního Michaela Londesborougha budeš chtít také obléct bílý plášť vědce? Nemusíš ani vědět, že chlorid sodný je kuchyňská sůl - prostě se zúčastni soutěže o Vědeckou vánoční besídku pro celou školu. A nech se přesvědčit, že anorganická chemie je fakt paráda!

A co pro to můžeš udělat? Stačí jen, aby od tebe tvoje škola dostala hlas. K tomu je potřeba vytvořit nebo aktualizovat tvůj profil na stránkách JCMM. Pro započítání hlasu je nezbytné potvrdit email doručený na tvoji emailovou adresu. Přesvědč také co nejvíce spolužáků a společně vybojujte tohle senzační vystoupení.

Hlasujte na stránkách:

http://www.jcmm.cz/

Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020
Doučování žáků škol

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

logo MŠMT

logo Next Generation EU

logo NPO

22.2.2022