VÁNOČNÍ VĚDECKÁ SHOW

Vsaď se, že si po chemické show fenomenálního Michaela Londesborougha budeš chtít také obléct bílý plášť vědce? Nemusíš ani vědět, že chlorid sodný je kuchyňská sůl - prostě se zúčastni soutěže o Vědeckou vánoční besídku pro celou školu. A nech se přesvědčit, že anorganická chemie je fakt paráda!

A co pro to můžeš udělat? Stačí jen, aby od tebe tvoje škola dostala hlas. K tomu je potřeba vytvořit nebo aktualizovat tvůj profil na stránkách JCMM. Pro započítání hlasu je nezbytné potvrdit email doručený na tvoji emailovou adresu. Přesvědč také co nejvíce spolužáků a společně vybojujte tohle senzační vystoupení.

Hlasujte na stránkách: