Škola/kontakty

Úřední hodiny v době školních prázdnin

V době od 7. července 2021 do 20. srpna 2021 jsou úřední hodiny ve škole následující:

každá středa (s výjimkou 21.7.2021) od 9.00 do 11.30 hod.

Od 23. srpna 2021 do 31. srpna 2021 každý pracovní den (s výjimkou pátku 27.8.2021) vždy od 9.00 do 12.00 hod.

V případě neodkladných záležitostí kontaktujte ředitele školy na telefonu: 737 284 932.

Mgr. Dalibor Kott, ředitel školy

Úvodem o škole a studiu

Gymnázium Brno, Slovanské náměstí nabízí všeobecné středoškolské vzdělání, v některých oborech s rozšířenou výuku anglického jazyka. Zřizovatelem je Jihomoravský kraj. Na škole studuje cca 550 studentů celkem v 18 třídách. Pedagogický sbor má cca 50 plně kvalifikovaných vyučujících.

Prvním cizím jazykem pro všechny studenty je anglický jazyk. Jako druhý cizí jazyk je možno volit z následující nabídky: německý jazyk, španělský jazyk, francouzský jazyk, italský jazyk a ruský jazyk (v každé třídě se otevřou dvě skupiny druhého cizího jazyka dle největšího zájmu studentů).

Nabízené studijní obory:

Šestileté studium s rozšířeným vyučováním anglického jazyka

Čtyřleté všeobecné studium

Učební plán tohoto studia naleznete zde.

Čtyřleté studium s rozšířeným vyučováním anglického jazyka

Učební plán tohoto studia naleznete zde.

Čtyřleté studium s výukou vybraných předmětů v anglickém jazyce (metodou CLILú

Provoz školy ve středu 6. listopadu 2019

Vážení zákonní zástupci našich žáků,

část pedagogického sboru se připojí ke středeční jednodenní stávce.

Provoz školy však bude zbylými pedagogickými pracovníky zajištěn, možná však v náhradním (případně zkráceném) rozvrhu, o kterém budou prostřednictvím školního elektronického systému Bakaláři všichni informováni v průběhu zítřejšího dne.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Dalibor Kott, ředitel školy

Volby do školské rady

V pondělí 16. září 2019 proběhnou doplňující volby do školské rady.

Přihlášení kandidáti na člena školské rady jsou zde.

Výsledky doplňující volby do školské rady jsou zde.

Výzva k podání nabídky - projektová dokumentace rekonstrukce ZTI

Škola vyhlašuje neveřejné výběrové řízení na akci "Rekonstrukce sociálního zařízení - projektová dokumentace". Vyhlášení naleznete v příloze zde.

Úřední hodiny o prázdninách

Úřední hodiny o prázdninách jsou:

v období od 1.7.2019 do  23.8.2019 každou středu kromě 14. 8. 2019, a to od 9.00 do 11.30 hodin.

Od pondělí 26.8.2019 pak každý pracovní den od 8.00 do 11.30 hodin.