Basketbalové utkání GSN vs. GML

V pondělí 17. prosince 2012 od 9:00 se odehraje basketbalové utkání gymnázií. Hoši z naší školy změří své síly s basketbalisty Gymnázia Matyáše Lercha a vše se odehraje v basketbalové hale ROSNIČKA v Žabovřeskách.

Během programu vystoupí týmy roztleskávaček z obou škol, profesionální roztleskávačky TIGERS Brno, Dream Team Kick Box Brno, Street Dance Show a celé dopoledne bude moderovat Tonda Kala z Radia Krokodýl.

Před zraky 800 diváků z obou škol se naši hráči pokusí porazit jeden z nejlepších moravských středoškolských basketbalových týmů. NEZAPOMEŇTE, že správný Slovaňák příjde v ORANŽOVÉM a bude mohutně FANDIT!!!

Pozvánku na zápas z Rádia Krokodýl si můžete poslechnout zde.

Pozvánku na zápas z Kiss Hády si můžete poslechnout zde.

Naši borci...

...a toto je náš soupeř: