Basketbalové utkání GSN vs. GML

V pondělí 17. prosince 2012 od 9:00 se odehraje basketbalové utkání gymnázií. Hoši z naší školy změří své síly s basketbalisty Gymnázia Matyáše Lercha a vše se odehraje v basketbalové hale ROSNIČKA v Žabovřeskách.

Během programu vystoupí týmy roztleskávaček z obou škol, profesionální roztleskávačky TIGERS Brno, Dream Team Kick Box Brno, Street Dance Show a celé dopoledne bude moderovat Tonda Kala z Radia Krokodýl.

Před zraky 800 diváků z obou škol se naši hráči pokusí porazit jeden z nejlepších moravských středoškolských basketbalových týmů. NEZAPOMEŇTE, že správný Slovaňák příjde v ORANŽOVÉM a bude mohutně FANDIT!!!

 

Pozvánku na zápas z Rádia Krokodýl si můžete poslechnout zde.

Pozvánku na zápas z Kiss Hády si můžete poslechnout zde.

 

 

Naši borci...

 

 

...a toto je náš soupeř:

 

Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020
Doučování žáků škol

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

logo MŠMT

logo Next Generation EU

logo NPO

22.2.2022