Další úspěch našich basketbalistů

Po loňských úspěších našeho basketbalového týmu hochů mohli svoji kvalitu letos na podzim dokázat ti mladší z nich. Zkušenosti některých z nich z celostátního finále v minulém roce se projevily a družstvo hochů narozených v letech 1996 – 1998 velmi dobře reprezentovalo naši školu na turnaji AŠSK i letos. Turnaj odehraný ve dvou skupinách v úterý 13. 11. hostily SPŠ Kudelova a gymnázium kpt. Jaroše. Kluci nejprve porazili oba soupeře ve skupině a následně nastoupili k finálovému utkání se suverénně nejsilnějším brněnským týmem z gymnázia Matyáše Lecha. Je nutno uznat, že převaha týmu z GML byla velmi silná stejně jako únava našeho málopočetného týmu hráčů z předcházejících duelů. Kluci tedy pro naši školu získali stříbrný pohár! Gratulujeme a přejeme hodně zdaru v jarním turnaji, kterého se mohou účastnit i starší ročníky hráčů.