Den otevřených dveří na Ústavu přístrojové techniky

V prvním týdnu listopadu měly možnost třídy třetího ročníku zúčastnit se dne otevřených dveří na Ústavu přístrojové techniky Akademie věd České republiky. Během návštěvy nám nebyly ukázány pouze prostory budovy, ale také nám byly představeny nejrůznější nové metody a výzkumy, kterými se vědci z Ústavu zabývají. Jako například elektronový mikroskop, unikátní svářecí technologie elektronovým paprskem, magnetická rezonance, hologramy, řezání laserovým paprskem, supravodivost a další. Celá prohlídka probíhala formou stanovišť, na nichž nás čekal vždy jiný program. Na závěr si pro nás připravili krátké fyzikální divadlo o vakuu.

Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020
Doučování žáků škol

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

logo MŠMT

logo Next Generation EU

logo NPO

22.2.2022