Exkurze do Osvětimi – prosinec 2012

Den před třetí adventní nedělí se vydal autobus studentů 3. a 4. ročníku na exkurzi do zimní Osvětimi.

Všichni účastníci měli možnost vidět areály obou táborů (Osvětim a Březinka) pod sněhem a v pochmurném mlhavém počasí. Průvodkyně obou skupin zaujaly studenty svými znalostmi i pietním tónem svého výkladu, což připoutalo jejich pozornost po celou dobu exkurze.

Silné dojmy z prosincové exkurze jsem se pokusil zachytiti na fotografiích této galerie. Jestli se to povedlo, posuďte sami.