Knižní trh na Slovaňáku!

Určitě to znáte, doma Vám ubývá místa na knihy a Vy si lámete hlavu co s těmi, které už asi nikdy neotevřete. Nebo se pletu? Chcete si naopak nějaké knihy do své sbírky přidat? Tak to se k nám, studentům Gymnázia Slovanské náměstí, určitě rádi přidáte! V sobotu 8. 6. 2013 pořádáme první knižní trh organizovaný studentským senátem. Pokud chcete knihy prodat, koupit, vyměnit nebo se třeba jen podívat, určitě přijďte mezi 11 a 16 hodinou! Už teď se můžete těšit na knihy dětské, odborné, dobrodružné a mnohé další! My se budeme těšit na Vás v parku před Slovaňákem!

 

Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020
Doučování žáků škol

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

logo MŠMT

logo Next Generation EU

logo NPO

22.2.2022