Knižní trh na Slovaňáku!

Určitě to znáte, doma Vám ubývá místa na knihy a Vy si lámete hlavu co s těmi, které už asi nikdy neotevřete. Nebo se pletu? Chcete si naopak nějaké knihy do své sbírky přidat? Tak to se k nám, studentům Gymnázia Slovanské náměstí, určitě rádi přidáte! V sobotu 8. 6. 2013 pořádáme první knižní trh organizovaný studentským senátem. Pokud chcete knihy prodat, koupit, vyměnit nebo se třeba jen podívat, určitě přijďte mezi 11 a 16 hodinou! Už teď se můžete těšit na knihy dětské, odborné, dobrodružné a mnohé další! My se budeme těšit na Vás v parku před Slovaňákem!