Konference „Zdravý životní styl“

konferenceVe čtvrtek 10.října se zástupci studentů ze tříd 3.X, 3.A, 3.B a V.A zúčastnili konference „Zdravý životní styl ve školách podporujících zdraví“. V konkurenci deseti dalších škol z celého Jihomoravského kraje si studenti se svou prezentací, která nesla název „Zdravý“ vs.  zdravý vedli velmi dobře. Prezentace vyzdvihovala skutečnost, že ne každý, kdo se na první pohled zdá být zdravý, opravdu zdravý je. I když studenti s prezentací nedosáhli na stupně vítězů, zajímavé téma mělo u členů poroty velký úspěch.

Kromě studentských prezentací si studenti také vyslechli odbornou přednášku paní PhDr. Mgr. Jitky Reissmanové, Ph.D. a dozvěděli se spoustu aktuálních a zajímavých informací ohledně zdravého životního stylu.

Eva Pláteníková