Konference „Zdravý životní styl“

konferenceVe čtvrtek 10.října se zástupci studentů ze tříd 3.X, 3.A, 3.B a V.A zúčastnili konference „Zdravý životní styl ve školách podporujících zdraví“. V konkurenci deseti dalších škol z celého Jihomoravského kraje si studenti se svou prezentací, která nesla název „Zdravý“ vs.  zdravý vedli velmi dobře. Prezentace vyzdvihovala skutečnost, že ne každý, kdo se na první pohled zdá být zdravý, opravdu zdravý je. I když studenti s prezentací nedosáhli na stupně vítězů, zajímavé téma mělo u členů poroty velký úspěch.

Kromě studentských prezentací si studenti také vyslechli odbornou přednášku paní PhDr. Mgr. Jitky Reissmanové, Ph.D. a dozvěděli se spoustu aktuálních a zajímavých informací ohledně zdravého životního stylu.

Eva Pláteníková

Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020
Doučování žáků škol

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

logo MŠMT

logo Next Generation EU

logo NPO

22.2.2022