Naši basketbalisté na ČT 4 v reportáži z republikového turnaje v Ostravě

O kvalitní reprezentaci našich basketbalistů na republikovém turnaji v Ostravě jste se již dozvěděli v reportáži, která je umístěna na webu školy. Jelikož finále i zápas o 3. místo natáčela Česká televize pro sportovní program ČT 4, můžete vidět „naše kluky“ také v akci. V úvodu čtyřicetiminutové reportáže hraje Slovaňák s Gymnáziem Jihlava. Z akcí v tomto zápase na palubovce Sportovního gymnázia manželů Zátopkových stojí za zhlédnutí vydařená smeč Róberta Hlaváčka z 3.B.