BratMUN 2012

Na začátku listopadu jsme se s paní profesorkou Brhelovou vydaly do Bratislavy na BratMUN – mezinárodní konferenci simulace Organizace Spojených Národů. Celý projekt spočívá v tom, že studenti si mohou na pár dní vyzkoušet práci vrcholného diplomata a během jednání jak v jednotlivých komisích (např. UNHRC, ECOSOC, UNESCO), tak při zasedání Valného shromáždění jsou nuceni obhajovat politiku jimi zastupovaného státu v řešení nejrůznějších mezinárodních otázek dneška. Úspěšné zakončení jednání spočívá v adoptování rezoluce na prodiskutované téma. Jednání probíhala výhradně v angličtině, projektu se účastnil dohromady asi 150 studentů z celé Evropy, kteří vytvořili 32 delegací,

Moje delegace na této konferenci zastupovala Čínu a na závěrečném ceremoniálu jsme byli obdařeni cenou „The Best Delegation Award“.

Linda Marková, 3.X

 

Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020