1. Workshop se zahraničním lektorem

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY

Učitelé projektu "Anglické gymnázium Brno" měli možnost ve dnech od 3. do 5. března 2010 načerpat informace o vzdělávacím systému na nejen středních školách ve Velké Británii. Zúčastnili se pracovní dílny s rodilým mluvčím a externím učitelem anglického jazyka Ing. Samuelem Darkwahem, PhD. Akce byla velmi přínosná a učitelé si tak mohli srovnat kurikula časké a britské stejně jako maturitní a jiné zkoušky včetně metodiky vyučování.