4. víkendová dílna učitelů

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY

Učitelé projektu ESF OPVK "Anglické gymnázium Brno" se opět měli možnost setkat v Kurdějově ve dnech 25. - 27. 2. 2011 a dále pracovat na vybraných klíčových aktivitách projektu. Nejvíce se opět věnovali aktualitám a práci s interaktivním portálem především s e-learningovým systémem moodle. Dozvěděli se novinky o harmonogramu stáží na zahraničních školách a informace o výběrovém řízení k nákupu další literatury.