6. víkendová dílna učitelů

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ

V pořadí již 6. víkendová dílna se uskutečnila jako součást projektu OPVK ESF "Anglické gymnázium Brno" v Kurdějově ve dnech 9. - 11. 3. 2012.

Na programu byly reportáže učitelů, kteří v předcházejících monitorovacích obdobích absolvovali stáže na zahraniční škole v Anglii, Nizozemí či Francii. Součástí programu byly také informace L. Holého o možné výuce metodou CLIL. Učitelé se také dozvěděli harmonogram klíčových aktivit a jejich výstupů pro poslední monitorovací období.