Leeds volá!

Leeds volá!

 

Naše škola, která se podílí na mezinárodním projektu Comenuis, se již naposled zúčastní mezinárodní konference, tentokrát pořádané v anglickém Leedsu. Během 29. 3. – 3. 4. 2011 vybraní studenti z druhého a třetího ročníku našeho gymnázia navštíví Prince Henry´s Grammar School v Otley blízko Leedsu. Kromě konference je pro ně připravena spousta dalších aktivit, jako je například návštěva Manchesteru nebo Yorku. Již čtvrtá část projektu, probíhající mezi dánskou, španělskou, anglickou a naší školou, nese tentokrát podtitulek : Food, drinks, personal choices, global economy and distribution of wealth. Cílem naší prezentace je přesvědčit ostatní účastníky o možnostech změny životního stylu, tak aby byl šetrný k naší planetě, lidské společnosti a tedy i k nám samotným. Zaměřili jsme se na férové podmínky života na Zemi, pomoc potřebným a popřemýšleli nad zásadami spotřebitelského chování. Snad se nám povede předvést prezentaci jako něco nového a neotřelého a užít si svou chvilku pozornosti. Doufejme, že se nám vše podaří !

Zapsala Klára Kazlepková , 3.X

chystáme se na zkoušku...
Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
Virtuální prohlídka školy

Zveme Vás na virtuální prohlídku naší školy.

4.11.2014
Ekatalog
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace - ekatalog.czGymnázia - ekatalog.cz
30.3.2016
Projekt bezdrátová škola Jihomoravský kraj

nám umožnila pokrýt školu signálem a připojit se odkudkoliv k internetu

Více informací ...

30.3.2016
Ambasodoři MU

Jsme zapojeni do projektu Ambasadoři Masarykovy univerzity.

ambasadoři

Masarykova univerzita

19.5.2014