Naši studenti opět v Utrechtu

Dlouholetá tradice výměnných pobytů mezi studenty našeho gymnázia a gymnázia v holandském Utrechtu úspěšně pokračuje i v tomto roce. Letos se výměny zúčastnilo 28 českých studentů a 29 holandských, na které dohlíželi vyučující Radka Vysloužilová a Ronald Martini a jejich utrechtští kolegové.

Během pobytu v Utrechtu si studenti prohlédli historické jádro města, Madurodam (Holandsko v kostce), navštívili i hlavní město Amsterdam a přímořské letovisko Scheveningen.

Studenti se zapojili do práce na filmovém projektu, jehož výsledkem je soubor krátkých filmů Golden Case. Výtvory našich studentů si můžete prohlédnout zde.

Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020
Doučování žáků škol

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

logo MŠMT

logo Next Generation EU

logo NPO

22.2.2022