Naši studenti opět v Utrechtu

Dlouholetá tradice výměnných pobytů mezi studenty našeho gymnázia a gymnázia v holandském Utrechtu úspěšně pokračuje i v tomto roce. Letos se výměny zúčastnilo 28 českých studentů a 29 holandských, na které dohlíželi vyučující Radka Vysloužilová a Ronald Martini a jejich utrechtští kolegové.

Během pobytu v Utrechtu si studenti prohlédli historické jádro města, Madurodam (Holandsko v kostce), navštívili i hlavní město Amsterdam a přímořské letovisko Scheveningen.

Studenti se zapojili do práce na filmovém projektu, jehož výsledkem je soubor krátkých filmů Golden Case. Výtvory našich studentů si můžete prohlédnout zde.