ZPRÁVA Z 2. WORKSHOPU SE ZAHRANIČNÍM LEKTOREM

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY

Jednou z klíčových aktivit projektu ESF OPVK se zkráceným názvem Anglické gymnázium Brno je workshop se zahraničním lektorem. Učitelé působící v tomto projektu měli opět možnost načerpat informace a náměty z jiných vzdělávacích systémů anglicky mluvících zemí (tentokráte nejvíce z USA). Lektorem byl opět Ing. Samuel Darwah, PhD. s letitými zkušenostmi i s českým středoškolským systémem. Mohl tak velmi dobře porovnávat vybrané parametry vzdělávacích systémů. Workshop byl velmi podnětný a touto cestou děkujeme Ing. Darkwahovi za spolupráci na našem projektu AGB.