Putování s Karlem Ignácem

Sobota 13. listopadu 2010 byla pro naši školu významným dnem. Navštívil nás duch Karla Ignáce Máchy a pobyl s námi od 9.00 hodiny ranní do 17.00 hodiny podvečerní.

Máchovské putování from RollsRojs on Vimeo.

Putování, které jsme připravili k jeho dvoustým narozeninám, absolvovalo kromě něj také dalších 150 návštěvníků z řad současných i bývalých studentů, rodičů i přátel školy. Poutníci kromě úkolů, které je čekaly při pouti krkonošské, při cestě do Itálie i na cestě k rodině Karla Hynka, strávili také příjemné chvíle v Cafe Wien se stylovou obsluhou.

Celá akce se obešla bez vážnějších incidentů při překračování státní hranice díky vstřícnému postoji ten den sloužících celních úředníků.

Všem poutníkům, kteří svojí účastí přispěli k oslavám 90. výročí založení našeho gymnázia, tímto velmi děkujeme za vytvoření příjemné atmosféry, která ve všech prostorách školy po celý den vládla, jak můžete sami vidět z přiložených fotografií.

Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou Foto z Putování s K. H. Máchou

Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
Virtuální prohlídka školy

Zveme Vás na virtuální prohlídku naší školy.

4.11.2014
Ekatalog
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace - ekatalog.czGymnázia - ekatalog.cz
30.3.2016
Projekt bezdrátová škola Jihomoravský kraj

nám umožnila pokrýt školu signálem a připojit se odkudkoliv k internetu

Více informací ...

30.3.2016
Ambasodoři MU

Jsme zapojeni do projektu Ambasadoři Masarykovy univerzity.

ambasadoři

Masarykova univerzita

19.5.2014