Slavnostní vernisáž k otevření nástěnky s projekty I. A s tematikou 70 let od konce druhé světové války.

Třída I. A měla týden na to, aby si každý z nich vybral něco zajímavého z období druhé světové válka a zpracoval toto téma do poutavého projektu. Jejich práce byly tak vydařené, že jsme je umístili na nástěnku v učebně č. 202 a připomněli tak celé škole 70. výročí konce druhé světové války.

Minulý  týden byla tato malá výstava projektů slavnostně otevřena vernisáží, které se účastnilo vedení školy a někteří kolegové. Ti tak mohli obdivovat nejenom práce studentů IA, ale i jejich verbální schopnosti při představování některých prací. Slavnostní chvíli umocnilo nádherné houslové vystoupení a dokonce i stylové pochoutky s logem připomínaného výročí. Fotografie zachycují atmosféru vernisáže.