Studenti a absolventi lyžovali i letos v Alpách

Také letos se uskutečnil fakultativní zájezd pro milovníky lyží a snowboardu a to ve dnech 29. 1. - 2. 2. Studenti i absolventi naší školy se v Korutanech v oblasti národního parku Vysoké Taury mohli přesvědčit o kvalitě tamějších středisek. Zájezd byl veden formou Skisafari, tedy každý den se lyžovalo v jiném středisku a to díky oblastnímu skipasu, který nám dal možnost vybrat si z 930 km sjezdovek. Vzhledem k příznivému počasí jsme si mohli letos vychutnat lyžování na ledovci Molltaler Gletscher, pod nejvyšší horou Rakouska Grossgloscknerem ve středisku Matrai-Kals a dále v Ankogelu či Lienz. O tom jako to ve střediscích vypadalo se můžete přesvědčit ve fotogalerii, která je současně pozvánkou i na Skisafari 2013, které se uskuteční od 27.-31. 1.

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020
Doučování žáků škol

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

logo MŠMT

logo Next Generation EU

logo NPO

22.2.2022