Studenti a absolventi lyžovali i letos v Alpách

Také letos se uskutečnil fakultativní zájezd pro milovníky lyží a snowboardu a to ve dnech 29. 1. - 2. 2. Studenti i absolventi naší školy se v Korutanech v oblasti národního parku Vysoké Taury mohli přesvědčit o kvalitě tamějších středisek. Zájezd byl veden formou Skisafari, tedy každý den se lyžovalo v jiném středisku a to díky oblastnímu skipasu, který nám dal možnost vybrat si z 930 km sjezdovek. Vzhledem k příznivému počasí jsme si mohli letos vychutnat lyžování na ledovci Molltaler Gletscher, pod nejvyšší horou Rakouska Grossgloscknerem ve středisku Matrai-Kals a dále v Ankogelu či Lienz. O tom jako to ve střediscích vypadalo se můžete přesvědčit ve fotogalerii, která je současně pozvánkou i na Skisafari 2013, které se uskuteční od 27.-31. 1.