Studenti GSN navštívili MS v lyžování ve Schladmingu

I letos měli studenti našeho gymnázia možnost lyžovat na kvalitních sjezdovkách v rakouských Alpách. Tentokráte jsme navštívili oblast Ski Amade. Byli jsme ubytování v penzionu CK Sport Brno v místní části Schladmingu. Velkou výhodou byla poloha penzionu - takřka na svahu. Kromě celé oblasti Schladmingu, která se skládá z celkem čtyřem vrcholů z nichž je nejznámější Planai, jsme navštívili také středisko Flachauwinkel - Zauchensee. Shodou okolností se v termínu lyžařského zájezdu konalo ve Schladmingu také MS v Alpském lyžování, což bylo skvělou možností zažít atmosféru vrcholné sportovní akce. Během posledního dne našeho zájezdu jsme mohli sledovat na sjezdovce Planai superobří slalom mužů.