Studenti našeho gymnázia se zúčastnili finále soutěže Eurorebus

V pátek 8. června se vydali studenti našeho gymnázia s paní profesorkou Gorodeckou na finále 17. ročníku soutěže Eurorebus do pražského TOP hotelu, kam postoupili z krajského kola. Přes obrovskou konkurenci se tým ve složení Kateřina Černá, Eva Žáčková a Veronika Žižková v kategorii SŠ umístil na 31. místě a Damir Solak se v kategorii ZŠ02-jednotlivci umístil na 19. místě. Velké poděkování patří paní profesorce Gorodecké, která nám pomáhala po celou dobu trvání soutěže.