Úspěch ve výtvarné a literární soutěži vyhlášené Památníkem Terezín

Eliška Hlaváčková z II. A zaujala svým výtvarným dílem na zadané téma "domov" porotce XXIV. celostátní výtvarné soutěže - Memoriálu Hany Greenfieldové vyhlašované Památníkem Terezín do té míry, že se rozhodli z důvodu vysoké kvality její výtvarné práce pro udělení ocenění zvláštní cenou, která se uděluje  za  dílo hodnocené nejen po výtvarné stránce, ale také ideové, za dílo neobyčejné působnosti  a výpovědní hodnoty.
Cenu Erika Poláka převezme Eliška Hlaváčková ve středu dne 6. června 2018 osobně v prostorách Památníku Terezín přímo z rukou syna Dr. Erika Poláka.
fr. František J. Teister OSB

 

soutěžní díloEliška Hlaváčková z II. A zaujala svým výtvarným dílem na zadané téma "domov" porotce XXIV. celostátní výtvarné soutěže - Memoriálu Hany Greenfieldové vyhlašované Památníkem Terezín do té míry, že se rozhodli z důvodu vysoké kvality její výtvarné práce pro udělení ocenění zvláštní cenou, která se uděluje  za  dílo hodnocené nejen po výtvarné stránce, ale také ideové, za dílo neobyčejné působnosti  a výpovědní hodnoty.

Cenu Erika Poláka převezme Eliška Hlaváčková ve středu dne 6. června 2018 osobně v prostorách Památníku Terezín přímo z rukou syna Dr. Erika Poláka.

fr. František J. Teister OSB

soutěžní dílo

Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020
Doučování žáků škol

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

logo MŠMT

logo Next Generation EU

logo NPO

22.2.2022