Úspěch ve výtvarné a literární soutěži vyhlášené Památníkem Terezín

Cenu Erika Poláka převezme Eliška Hlaváčková ve středu dne 6. června 2018 osobně v prostorách Památníku Terezín přímo z rukou syna Dr. Erika Poláka.
fr. František J. Teister OSB

soutěžní díloEliška Hlaváčková z II. A zaujala svým výtvarným dílem na zadané téma "domov" porotce XXIV. celostátní výtvarné soutěže - Memoriálu Hany Greenfieldové vyhlašované Památníkem Terezín do té míry, že se rozhodli z důvodu vysoké kvality její výtvarné práce pro udělení ocenění zvláštní cenou, která se uděluje  za  dílo hodnocené nejen po výtvarné stránce, ale také ideové, za dílo neobyčejné působnosti  a výpovědní hodnoty.

fr. František J. Teister OSB

soutěžní dílo