Úspěchy ve výtvarné soutěži

oceněná práceStudentky naší školy získaly hned tři ocenění v celorepublikové výtvarné soutěži pro středoškoláky na téma „Domácí násilí".

Soutěž patří do projektu „Mluvme spolu o domácím násilí !“, a navazuje na sérii workshopů pro studenty středních škol, které probíhaly od října do června 2013 v sedmi městech ČR.

Slavnostního vyhlášení výsledků soutěže jsme se dočkali ve čtvrtek 26. září 2013, proběhlo v Mahenově knihovně v Brně.

Úspěch studentek gymnázia Slovanské náměstí Brno byl mimořádný – posuďte sami:

1. místo – Johana Krejčí,  V.A

2. místo – Pham Khnh, Sabina Ungwariová,  II.A

Čestné uznání komise – Veronika Ohnoutková,  3.A

Oceněné studentky se mohou radovat ze zajímavých věcných cen. Johana Krejčí  získala za 1. místo fotoaparát Olympus, stativ a kosmetiku Avon v hodnotě 3000 Kč. Za 2. místo obdržely studentky  S Ungwariová a Pham Khnh také fotoaparát Olympus a kosmetiku Avon. Cena poroty pro Veroniku.Ohnoutkovou má podobu kosmetiky Avon.

Pavla Palečková

První a druhé místo - Johana Krejčí z V.A, Pham Khnh a Sabina Ungwariová  z II.A
Cena poroty - Veronika Ohnoutková z 3.A
D.Peštová s vítězkou