Vášeň a popel naplnily gymnázium

Naše škola se už tradičně zapojuje do festivalu Den poezie. Letošní téma Vášeň a popel je jistě blízké srdci mnoha studentů a studentek. V sobotu 16. listopadu se proto otevřely dveře gymnázia pro rodiče, přátele i širokou veřejnost. Program probíhal od 10 do 16 hodin, návštěvníci si mohli vyslechnout hudební vystoupení, připomenout si tvorbu předních českých i světových básníků, seznámit se s vlastní tvorbou studentů. O svém prožitku pak mohli diskutovat v příjemném prostředí studentské kavárny.

Podívejte se na fotogalerii ze Dne poezie.