Vášeň a popel naplnily gymnázium

Naše škola se už tradičně zapojuje do festivalu Den poezie. Letošní téma Vášeň a popel je jistě blízké srdci mnoha studentů a studentek. V sobotu 16. listopadu se proto otevřely dveře gymnázia pro rodiče, přátele i širokou veřejnost. Program probíhal od 10 do 16 hodin, návštěvníci si mohli vyslechnout hudební vystoupení, připomenout si tvorbu předních českých i světových básníků, seznámit se s vlastní tvorbou studentů. O svém prožitku pak mohli diskutovat v příjemném prostředí studentské kavárny.

Podívejte se na fotogalerii ze Dne poezie.

Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020
Doučování žáků škol

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

logo MŠMT

logo Next Generation EU

logo NPO

22.2.2022