Výměnný program s holandskými studenty

Výměnný program s holandskými studenty

 

Dlouholetá tradice výměnných pobytů mezi studenty našeho gymnázia a gymnázia v holandském Utrechtu úspěšně pokračuje i v tomto roce.

Do výměny se zapojilo 28 českých a 29 holandských studentů, z vyučujících Radka Vysloužilová, Ronald Martini a dva holandští kolegové.

Součástí výměnného pobytu je část pracovní, v letošním roce studenti spolupracovali na projektu Škola, prezentace projektů v anglickém jazyce byla velmi úspěšná, a část kulturně-poznávací. Společně jsme si prohlédli hlavní město Prahu, kostnici v Sedlci u Kutné Hory, zámek Lednice, Punkevní jeskyně v Moravském krasu. Zavítali jsme i k našim sousedům do hlavního města Rakouska Vídně.

Výměnný program dále pokračuje v dubnu, kdy odjíždíme do Utrechtu.

 

výměnný pobyt
výměnný pobyt
výměnný pobyt
výměnný pobyt

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020
Doučování žáků škol

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

logo MŠMT

logo Next Generation EU

logo NPO

22.2.2022