Výměnný program s holandskými studenty

Výměnný program s holandskými studenty

Dlouholetá tradice výměnných pobytů mezi studenty našeho gymnázia a gymnázia v holandském Utrechtu úspěšně pokračuje i v tomto roce.

Do výměny se zapojilo 28 českých a 29 holandských studentů, z vyučujících Radka Vysloužilová, Ronald Martini a dva holandští kolegové.

Součástí výměnného pobytu je část pracovní, v letošním roce studenti spolupracovali na projektu Škola, prezentace projektů v anglickém jazyce byla velmi úspěšná, a část kulturně-poznávací. Společně jsme si prohlédli hlavní město Prahu, kostnici v Sedlci u Kutné Hory, zámek Lednice, Punkevní jeskyně v Moravském krasu. Zavítali jsme i k našim sousedům do hlavního města Rakouska Vídně.

Výměnný program dále pokračuje v dubnu, kdy odjíždíme do Utrechtu.

výměnný pobyt