Zahájení školního roku

slavnostní zahájeníLetošní školní rok začal 3. září netradičně. Po úvodních třídnických hodinách se všechny třídy a profesoři potkali na slavnostním shromáždění školy v kostele Husův sbor na ulici Charvatská. Setkání zahájil a dále moderoval nový ředitel gymnázia Mgr. Dalibor Kott. Představil své zástupce, nové členy pedagogického sboru a také studenty prvních ročníků a jejich třídní učitele. Zároveň se seznámil i se všemi stávajícími třídami. Vystoupení školního sboru pak jen podtrhlo slavnostní atmosféru prvního školního dne!  Na závěr setkání ke studentům promluvili také zástupci studentského senátu a představili jeho aktivity. Ředitel gymnázia ještě ocenil nejlepší studenty ročníků za minulý školní rok a popřál všem úspěšný školní rok 2018/2019.

Fotografie ze slavnostního zahájení školního roku pořídil Ondřej Jarolím z III. A.