Zahájení školního roku

Milé studentky, milí studenti,

 

zveřejňujeme informace k zahájení školního roku 2020/2021:

V úterý 1.9.2020 se prosím všichni dostavte do školy ráno v 8.00 hod., a to do svých kmenových učeben (připomeneme vám je na orientačních tabulích u vchodu). Prosím, vezměte si s sebou roušky! Dále proběhne následující program ve dvou “etapách”:

třídy A+B:

8.00 - 8.45 program ve třídě, následně přesun do Barky, kde proběhne od 9.00 do 9.30 hod. slavnostní zahájení školního roku, poté přesun opět do školy, kde se vám do cca 10.45 bude věnovat třídní učitel, a tím program prvního školního dne končí (kromě prvních ročníků, které pokračují v programu adaptačního kurzu).

 

třídy X+římani:

8.00 - 9.30 program ve třídě, následně přesun do Barky, kde proběhne od 10.00 do 10.30 hod. slavnostní zahájení školního roku, a tím program prvního školního dne končí (kromě prvních ročníků, které pokračují v programu adaptačního kurzu).

 

Stravování dne 1.9.2020:

studenti prvních ročníků, kteří mají zaplacené obědy, budou mít automaticky předobjednán oběd číslo 1. Pokud budou chtít provést jakoukoliv změnu, musí si ji udělat sami na www.strava.cz.

Ostatní studenti nemají na tento den přednastaven oběd, tj. pokud ho budou chtít, tak si ho budou muset objednat.

 

Ještě jednou prosím: nezapomeňte si roušku, a sice pro slavnostní zahájení v Barce, které proběhne “v rouškách” (už se těšíme na fotografie….)

 

Další informace jsou uvedeny v dopise ředitele školy všem studentům,

který byl odeslán na třídní emaily. Uveřejňujeme ho zde.

 

Dalibor Kott, ředitel školy

 

 

Zpět do sekce

Aktuality

Přátelé Slovaňáku

Spolek Přátelé Slovaňáku sdružuje rodiče a další přátele školy. Základní informace si můžete přečíst v samostatném článku. Rozhodnete-li se činnost spolku podpořit, můžete využít vzor darovací smlouvy, kterou najdete v sekci Dokumenty.

14.1.2016
Odkazy
22.3.2019
Telefonní klapky

Nová ústředna umožňuje přímé volání. Také došlo ke změně některých klapek, viz seznam.

8.9.2018
Informace o ubytování

Ubytování a stravování pro naše studenty nabízí Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno. Info na www.cichnovabrno.cz.

14.3.2013
Informace o stravování

Přečtěte si základní informace o stravování na naší škole.

18.4.2017
DofE
Zapojujeme se do programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
DofE logo

 

27.9.2020
Doučování žáků škol

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

logo MŠMT

logo Next Generation EU

logo NPO

22.2.2022